Nichicon UVP1E220MED1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVP 25V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Nichicon UVP1E220MED1TD.
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-11-30
LTD Date2023-11-30
Peças relacionadas
United Chemi-ConESMG250ELL220ME11D
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF
UKA Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.197Dia 5.00mm ±20% 22muF 25V
NichiconUKA1E220MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKA 25V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECE-A1EN220XB
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SU 25V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECEA1EN220X
Capacitor Aluminum Electrolytic 22uF 25 Volt 20% (5 X 11mm) Radial 2 mm 60mA 2000h 85C Bulk
Wurth Elektronik860010472003
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
Descrições
Descrições de Nichicon UVP1E220MED1TD fornecidas pelos seus distribuidores.
22uF 25V 卤20% 65mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Non-polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
Capacitor Alum Elec, 22Uf, 25V, 20%, Radial, Full Reel; Capacitance:22Μf; Voltage(Dc):25V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Bi-Polar [Non-Polar]; Esr:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon UVP1E220MED1TD