Nichicon UPW0J221MED1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 6.3V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Nichicon UPW0J221MED1TD.
Newark
Datasheet5 páginas6 anos atrás
Datasheet5 páginas11 anos atrás
Farnell
TME
element14
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 6.3V 220muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF
United Chemi-ConESMG6R3ELL221ME11D
Cap Aluminum Lytic 220uF 6.3V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 200mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicECA-0JM221
Panasonic ECA0JM221 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicECA-0JM221B
Cap Aluminum 220uF 6.3V 20% (5 X 11mm) Radial 5mm 240mA 2000h 85C Ammo Pack
Descrições
Descrições de Nichicon UPW0J221MED1TD fornecidas pelos seus distribuidores.
NICHICON UPW0J221MED1TD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF, 6.3V, 20%, RADIAL
Cap Aluminum Lytic 220uF 6.3V 20%( 6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 290mA 2000h 105C Automotive Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF,; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF, 6.3V, 20%, RADIAL; Capacitance: 220µF; Voltage Rating: 6.3V; Product Range: PW Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: Radial
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220Uf, 6.3V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:220Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:6.3V; Diámetro:6.3Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW0J221MED1TD