Nichicon PLF0E391MDL4TD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Nichicon PLF0E391MDL4TD.
IHS
Datasheet0 páginashá 0 anos
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Peças relacionadas
United Chemi-ConAPSA2R5ELL391MFA5S
Cap Aluminum Polymer 390uF 2.5VDC 20%( 6.3 X 10.5mm) Radial 2.5mm 0.02 Ohm 3160mA 15000h 105C Bulk
United Chemi-ConAPSA4R0ELL391MFA5G
Cap Aluminum Polymer 390uF 4VDC 20%( 6.3 X 10.5mm) Radial 2.5mm 0.024 Ohm 3300mA 2000h 105C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF
NichiconRR50J391MDN1
R5 Series 390 uF 6.3 V 20% Through Hole Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConAPS-6R3ELL391MHB5S
Cap Aluminum Lytic 390uF 6.3V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.012 Ohm 4770mA 2000h 105°C Bulk
Descrições
Descrições de Nichicon PLF0E391MDL4TD fornecidas pelos seus distribuidores.
2.5V 390uF Polymer 卤20% 20m惟@100kHz 3.2A@100kHz Plugin,D6.3xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
Polymer/ Tp&ammo |Nichicon PLF0E391MDL4TD
CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V T/H