KYOCERA AVX PCG0G221MCL1GS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount,...
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para KYOCERA AVX PCG0G221MCL1GS.
Nichicon SCT
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-6.54%
Introduction Date2011-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Polymer Aluminum SMD Capacitors 2.5V 220uF 105 C Radial Leaded Low
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626
United Chemi-ConAPXA2R5ARA221MF60G
Cap Aluminum Polymer 220uF 2.5V 20% (6.3 X 5.7mm) SMD 0.025 Ohm 2500mA 2000h 105°C T/R
Wurth Elektronik875105244013
WCAP-PSLP Aluminum Polymer Capacitors
United Chemi-ConAPXA2R5ARA221MF55G
Cap Aluminum Polymer 220uF 2.5V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 0.025 Ohm 2500mA 2000h 105°C T/R
United Chemi-ConAPXA4R0ARA221MH70G
Cap Aluminum Polymer 220uF 4V 20% (8 X 6.7mm) SMD 0.025 Ohm 3020mA 2000h 105°C T/R
Descrições
Descrições de KYOCERA AVX PCG0G221MCL1GS fornecidas pelos seus distribuidores.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2121
220¦ÌF 4V ¡À20% 32m¦¸ 2000h@ 105¡ãC 2A@ 100 kHz SMD 5.3mm*5.3mm*6mm
CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Radial Can - SMD PCG 4V 220muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Higher Capacitance Chip Type, 220 μF, RoHS
Nichicon SCT
Capacitor Alum Elect, 220Uf, 4V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitance:220Μf; Voltage(Dc):4V; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Esr:0.032Ohm; Lifetime @ Temperature:5000 Hours @ 85°C; Capacitance Tolerance:± 20%; Product Length:-Rohs Compliant: Yes |Nichicon PCG0G221MCL1GS