NIC Components NACZF102M50V18X22TR13T2F
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (18 X 22mm) SMD 0.042 Ohm 2420mA 5000h 105C T/R
Obsolete
Preço e estoque
DistributorSKUMinPkg
QuestNACZF102M50V18X22TR13T2F182
4h
Datasheet5 páginas5 anos atrás
Future Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
UJ Series 1000 uF 50 V 105°C Ø18 x 21.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 5050
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TLV 35V 1000muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
NACE Series 1000 uF 10 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NACE Series 1000 uF 25 V 20 % SMT V-Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
UG Series 1000 uF 50 V 85°C Ø18 x 21.5 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Descrições
Descrições de NIC Components NACZF102M50V18X22TR13T2F fornecidas pelos seus distribuidores.
NACZF Series 1000 uF 50 V 20 % SMT Cylindrical Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitors; Low ESR & Z (large can); V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 7575