Nexperia PESD3V3V4UK,132
Very low capacitance unidirectional quadruple ESD protection diode arrays
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Nexperia PESD3V3V4UK,132.
IHS
Datasheet16 páginas15 anos atrás
Datasheet15 páginas15 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2010-08-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2016-11-30
LTD Date2017-05-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 years ago)
Peças relacionadas
PESD3V3L5UK Series 9.5 V 24 pF Uni-Directional ESD Protection Diode - SOT-891
Low capacitance unidirectional fivefold ESD protection diode arrays
TVS Diodes & ESD Suppressors; MMQA5V6T1G; ON SEMICONDUCTOR; 3 V; 8 V; 5.32 V; 5.6 V
MMQA Series 6.51 V 24 W Unidirectional Zener Transient Voltage Suppressor SC-74
MMQA Series 7.14 V 150 W Unidirectional Zener Transient Voltage Suppressor SC-74
Descrições
Descrições de Nexperia PESD3V3V4UK,132 fornecidas pelos seus distribuidores.
Trans Voltage Suppressor Diode, 25W, 3.3V V(RWM), Unidirectional, 4 Element, Silicon
ESD Suppressor TVS 3.3V Automotive 6-Pin XSON T/R
25 W UNIDIRECTIONAL 4 ELEMENT SILICON TVS DIODE
TVS-DIODE, 25W, 9.5V, UNIDIRECTIONAL, SOT-891; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:3.3V; Breakdown Voltage Range:5.3V to 5.9V; Clamping Voltage Vc Max:9.5V; Peak Pulse Current Ippm:2.7A; No. of Pins:6 ;RoHS Compliant: Yes