Nexperia PESD12VS1UJ,115
PESD12VS1UJ Series 15.75 V 160 pF Uni-Directional ESD Protection - SOD-323F
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Nexperia PESD12VS1UJ,115.
IHS
Datasheet13 páginas3 anos atrás
Datasheet14 páginas16 anos atrás
ODG (Origin Data Global)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-4.32%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2009-06-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusRELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 2 years ago)
Peças relacionadas
onsemiSD12T1G
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 12V Automotive 2-Pin SOD-323 T/R / TVS DIODE 12VWM 19VC SOD323
onsemiSL12T1G
SL05T1 Series 24 V 300 W Uni-Directional Low Capacitance TVS Diode
TVS Diodes & ESD Suppressors; ESD9X12ST5G; ON SEMICONDUCTOR; 12 V; 23.7 V; 13.5 V; 13.5 V
NexperiaPESD5Z12,115
200W 35V 14.1V 12V SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Descrições
Descrições de Nexperia PESD12VS1UJ,115 fornecidas pelos seus distribuidores.
DIODE, ESD, LOW CAPACITANCE, SOD323; Clamping Voltage Vc Max: 27V; Diode Case Style: SOD-323F; No. of Pins: 2Pins; Operating Voltage: -; Power Dissipation Pd: 420mW; Product Range: PESD1 Series; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Diode Type: ESD Protection
Diode, Esd, Low Capacitance, Sod323; Disipación De Potencia Pd:420Mw; Tensión Vc Max De Sujeción:27V; Tensión De Operación:-; Estilo De La Carcasa Del Diodo:Sod-323F; Núm. De Contactos:2; Tipo De Empaquetado:Cinta Precortada |Nexperia PESD12VS1UJ,115