Newhaven Display NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP
3.5" TFT Color LCD Capacitive Touch Panel Module
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Master Electronics
Datasheet12 páginas8 anos atrás
RS (Formerly Allied Electronics)
Descrições
Descrições de Newhaven Display NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP fornecidas pelos seus distribuidores.
HDMI TFT MODULE, 3.5IN, SUNLIGHT READABLE, TOUCH, EVE2 SERIES
3.5" EVE2 TFT SUNL MODULE CAP TO
Newhaven 320x240 Transmissive 3.5(Inch) EVE2 TFT SunL Module Cap Touch @ 3.3 and SPI Interface Interface with (CN1): Male IDC Box Header; 20-pin; 2x10; 2.54mm pitch (CN2): Top-contact FFC Connector; 20-pin; 1.00mm pitch Connector and FT813 Controller. PN - NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP