Murata UEI30-050-Q12N-C
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 6A 30W Automotive 6-Pin Case C-80 Tray
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata UEI30-050-Q12N-C.
IHS
Datasheet19 páginas5 anos atrás
Sager Power Systems
Ciiva
Future Electronics
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-05-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Peças relacionadas
TDK-LambdaCCG302405S
Module DC-DC 1-OUT 5V 6A 30W 6-Pin DIP
TDK-LambdaPXD1024WS05
DC-DC Converter, Out 5VDC, In 9 to 36VDC, PCB, Enclosed, Commercial, 10W, 1
TDK-LambdaPXE20-24WS05
DC-DC Converters, Power module type, Output: 20W, 5V, Isolated type
Recom PowerRP20-2405SFW
20W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x1 1.6kV reg 4; V. In: 9-36; V. Out: 05; mA. Out: 4000
Recom PowerRP15-2405SAW/P
15W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 1 x1 1.6kV reg 4; V. In: 9-36; V. Out: 05; mA. Out: 3000
Advanced EnergyAEE10A18-L
50W, 9 - 36Vin, Single, 5V@10A, 25.4 X 50.8 X 10.2Mm |Artesyn Embedded Technologies AEE10A18-L
Descrições
Descrições de Murata UEI30-050-Q12N-C fornecidas pelos seus distribuidores.
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 30W, Hybrid
Tray Rohs Compliant: Yes |Murata Power Solutions UEI30-050-Q12N-C
Isolated DC/DC Converters 24Vin 5Vout 6A 30W Neg polarity
Isolated DC/DC Converters 30W Q12-5V UEI30 DC/DC