Murata LQW15CNR27J1ZD
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata LQW15CNR27J1ZD.
Geoflip
Arrow.cn
Tendência de 3 meses:
-2.85%
SímboloPegada
SnapEDA
SímboloPegada
Baixar
Peças relacionadas
RF Choke Unshielded Wirewound 0.27uH 1.8KOhm 5% 10MHz Ferrite 0.48A 0.38Ohm DCR 0402 T/R
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 270nH 5% 25.2MHz 35Q-Factor 425mA 580mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Wirewound Inductor, 270 nH, 1 ohm, 680 MHz, 350 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
Wurth Elektronik744760227C
WE-KI SMD Wire Wound Ceramic Inductor | FIXED IND 270NH 350MA 1.29 OHM
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 270nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 360mOhm DCR 1210 T/R
Descrições
Descrições de Murata LQW15CNR27J1ZD fornecidas pelos seus distribuidores.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.27uH 5% 100MHz Ferrite 0.42A 0.52Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
Ind Chip Wirewound 0.27uH 5% 0402 Paper T/R
100MHz 830MHz 420mA 270nH 520m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
INDUCTOR, 270NH, 830MHZ, 0.42A, 0402;
FIXED IND 270NH 420MA 0.52OHM SM