Murata LQP02TQ6N8H02D
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata LQP02TQ6N8H02D.
Geoflip
Newark
SímboloPegada
SnapEDA
SímboloPegada
Baixar
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
TAIYO YUDENHKQ0603S6N8H-T
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 3%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0201
TAIYO YUDENHKQ04026N8H-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 6.8nH 3% 500MHz 8Q-Factor Ceramic 150mA 0402 Paper/Embossed T/R
General Purpose Inductor, 0.0062uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Descrições
Descrições de Murata LQP02TQ6N8H02D fornecidas pelos seus distribuidores.
Ind General Purpose Chip Molded 6.8nH ±3% 500MHz 10 Q-Factor Thick Film 210mA Paper T/R
Avnet Japan
Inductor RFChip Unshielded Thick Film 0.0068uH 3% 500MHz 10Q-Factor 0.21A 1.4Ohm DCR 01005 T/R
Inductor, 6.8Nh, 0.21A, 01005; Inductance:6.8Nh; Product Range:Lqp02Tq_02 Series; Dc Current Rating:210Ma; High Frequency Inductor Case:01005 [0402 Metric]; Inductor Construction:Thin Film; Dc Resistance Max:1.4Ohm; Inductance Rohs Compliant: Yes |Murata LQP02TQ6N8H02D