Murata LQM31PN1R0MC0L
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1.1A 175mOhm DCR 1206 T/R
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata LQM31PN1R0MC0L.
Ciiva
Datasheet3 páginas5 anos atrás
Datasheet3 páginas6 anos atrás
Datasheet2 páginas6 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-02-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2017-09-30
LTD Date2018-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
Peças relacionadas
TAIYO YUDENMBKK1608T1R0M
Inductor Power Chip Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal 1.15A 0.15Ohm DCR 0603 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 0.11Ohm DCR 0805 T/R
Ind Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1.4A 0806 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 0.8A 0.238Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Ferrite 2.78A 0.048Ohm DCR 1212 T/R
Descrições
Descrições de Murata LQM31PN1R0MC0L fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
POWER INDUCTORS - MULTILAYER, SIZE 1206, IMPEDANCE @ 100MHZ 1RUH
FIXED IND 1UH 1.1A 140 MOHM SMD
Fixed Inductors 1206 1.0uH 20%