Murata LQM21NNR47K10D
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 2012/0805
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata LQM21NNR47K10D.
element14 APAC
Datasheet2 páginas14 anos atrás
Datasheet2 páginas17 anos atrás
Newark
Farnell
Arrow.cn
Ciiva
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
EE Concierge
SímboloPegada
SnapEDA
3DBaixar
TraceParts
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Peças relacionadas
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.47uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.2A 0.65Ohm DCR 0805 T/R
TAIYO YUDENLK2125R47K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.47uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.2A 0.5Ohm DCR 0805 T/R
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 470nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 200mA 0805
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Descrições
Descrições de Murata LQM21NNR47K10D fornecidas pelos seus distribuidores.
Inductor General Purpose Chip Shielded Multi-Layer 470nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 200mA 570mOhm DCR 0805 Paper T/R
Fixed Inductors 0805 470nH ±10% 200mA 2.00 x 1.25mm 570mΩ 150MHz 25@25MHz
LQM Series 0805 0.47 uH ±10% Tol. 200 mA SMT High Frequency Multilayer Inductor
Coil Inductor, 470Nh, 200Ma, 10%, 150Mhz; Inductance:470Nh; Dc Resistance Max:0.57Ohm; Self Resonant Frequency:150Mhz; Dc Current Rating:200Ma; Inductor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Product Range:Lqm21N Series Rohs Compliant: Yes |Murata LQM21NNR47K10D