Murata LQH31CN220K03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 22uH 10% 1MHz Ferrite 0.16A 3.9Ohm DCR 1206 T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata LQH31CN220K03L.
_legacy Avnet
Datasheet2 páginas15 anos atrás
Datasheet2 páginas17 anos atrás
Ciiva
Arrow.cn
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
TraceParts
Peças relacionadas
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 22uH 10% 1MHz Ferrite 0.185A 2.73Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind General Purpose Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 180mA 1812 T/R
TAIYO YUDENLBC2016T220K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.165A 2.34Ohm DCR 0806 T/R
TAIYO YUDENCBC2012T220K
Inductor Power Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.19A 4.81Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Molded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor 0.18A 3.2Ohm DCR 1812 T/R
Descrições
Descrições de Murata LQH31CN220K03L fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Power Inductor (SMD), 22 uH, ± 10%, 160 mA, Unshielded, 160 mA, 3.2mm x 1.6mm x 1.8mm
INDUCTOR, 22µH, 10%, 1206 CASE; Inductance:22µH; Product Range:LQH31CN_03 Series; DC Current Rating:160mA; High Frequency Inductor Case:1206 [3216 Metric]; Inductor Construction:Wirewound; DC Resistance Max:3ohm; Inducta
Choke Coil, 22 Uh, 160Ma, 3 Ohm, 10% 14Mhz; Rango De Producto:Serie Lqh31Cn_03; Inductancia:22Μh; Inductancia, Tolerancia:± 10%; Caracasa Del Inductor Alta Frecuencia:1206 [Métrica 3216]; Frecuencia De Autoresonancia Mín.:14Mhz |Murata LQH31CN220K03L