Murata LQH31CN100K03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 1MHz Ferrite 0.23A 1.69Ohm DCR 1206 T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata LQH31CN100K03L.
_legacy Avnet
Datasheet2 páginas15 anos atrás
Future Electronics
Newark
Geoflip
Ciiva
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
EE Concierge
SímboloPegada
SnapEDA
3DBaixar
TraceParts
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 1MHz Ferrite 0.225A 1.56Ohm DCR 0806 T/R
Ind General Purpose Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 250mA 1812 T/R
AISM Series 1812 10 uH 250 mA ±10% 1.6 Ohm DCR SMT Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Bourns70F105AI
Ind RF Choke Wirewound 10uH 10% 7.9MHz 36Q-Factor Iron 277mA AXL
TAIYO YUDENLBC2016T100K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.245A 1.066Ohm DCR 0806 T/R
Descrições
Descrições de Murata LQH31CN100K03L fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Power Inductor (SMD), 10 uH, ± 10%, 230 mA, Unshielded, 230 mA, 3.2mm x 1.6mm x 1.8mm
INDUCTOR, 10UH, 0.23A, 10%, 20MHZ; Inductance: 10µH; Product Range: LQH31CN_03 Series; DC Current Rating: 230mA; High Frequency Inductor Case: 1206 [3216 Metric]; Inductor Construction: W; Available until stocks are exhausted
Choke Coil, 10 Uh, 230Ma 1.3 Ohm 10% 20Mhz; Rango De Producto:Serie Lqh31Cn_03; Inductancia:10Μh; Inductancia, Tolerancia:± 10%; Caracasa Del Inductor Alta Frecuencia:1206 [Métrica 3216]; Frecuencia De Autoresonancia Mín.:20Mhz |Murata LQH31CN100K03L