Murata DEA1X3A220JD1B
Cap Ceramic 22pF 1000V SL 5% (4.5 X 4mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata DEA1X3A220JD1B.
IHS
Datasheet2 páginas4 anos atrás
Geoflip
Ciiva
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2016-03-31
LTD Date2016-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupC322C220J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 5% LS=5.08mm
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Ammo
Ceramic Disc & Plate Capacitor, DEA Series, 22 pF, - 5%, SL, 3.15 kV, Radial Leaded
Cap Ceramic 22pF 2000V SL 5% (4.5 X 5mm) Radial 5mm 125°C Bulk
KYOCERA AVXSR151A220JAATR1
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R
卤5% 50V 22pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Descrições
Descrições de Murata DEA1X3A220JD1B fornecidas pelos seus distribuidores.
Ceramic Capacitor, Ceramic, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, SL, -1000/+350ppm/Cel TC, 0.000022uF, Through Hole Mount, 1816
Ceramic Disc Capacitors .2LS 22PF 1KV 5%
CAP CER 22PF 1KV SL RADIAL