Microchip M15KP30A
Tvs 30V 5% 15000W Uni 5A Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology M15KP30A
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Microchip M15KP30A.
Microchip
Datasheet0 páginashá 0 anos
Datasheet7 páginas4 anos atrás
Electro Sonic
Future Electronics
Cadeia de suprimentos
Projected EOL Date2049-02-05
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationChina
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.0080
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Peças relacionadas
Littelfuse15KPA30A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Littelfuse15KPA30A-HRA
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 30V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse15KPA24A
MicrochipMPLAD15KP26A
Uni-Directional Tvs Plad Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology MPLAD15KP26A
MicrochipM15KP36AE3
Tvs 36V 5% 15000W Uni 5A Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology M15KP36AE3
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 36V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Descrições
Descrições de Microchip M15KP30A fornecidas pelos seus distribuidores.
Diode TVS Single Uni-Dir 30V 15KW 2-Pin Case 5A Bag