Mean Well XLG-150-M-AB
60~107V 1.4A~2.1A, Constant Power LED Driver Adjustable, Dimmable IP67, Type HL, 150 Watts
Production
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Mean Well XLG-150-M-AB.
IHS
Datasheet9 páginas2 anos atrás
JRH Electronics
Component Distributors Inc.
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-76.38%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrições
Descrições de Mean Well XLG-150-M-AB fornecidas pelos seus distribuidores.
Led Driver, Constant Current/Volt, 150W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLG-150-M-AB
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 150W, Hybrid
Power Supply; LED; dimming; 150W; 60-107V; 1400mA; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
XLG-150-M-AB MEAN WELL LED AC-DC 150 Watt 60~107V/2100mA with Dimming + More!
100 - 277Vac, 150W, 700 - 2100mA, 60-107V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
150W 60V to 107V 1400mA Constant Voltage Constant Current Mode LED Driver with Adjustable Output Current and Dimming Function
LED Power Supplies 150W Constant Power IP67 3in1 Dim
LED Driver (CP) 150W 700mA Linear (60-107) 100-305Vac PFC 0-10V, PWM, Resistance Dimming IP67 Metal Enclosure
POWER SUPPLY, AC-DC, LED DRIVER, 150W, +60-107V@1.4A-2.1A
150W 1 100V(AC) 305V(AC) 1.4A , 156mm*63mm*35.5mm
AC/DC LED Driver, 150 W, 107 VDC, 1.4 A, Constant Current, Constant Voltage, 100 VAC to 305 VAC, XLG-150 Series
SPS IP67 150W 60-107V/700-2100mA CP
MELSEC-Q Series Power Measurement Unit
150W LED POWER SUPPLY O/P +60~10