Mean Well XBG-100-AB-C
Constant Power LED Driver 100W 875-2780mA 27V-56V Output Adjustable and Dimming with Connector
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Mean Well XBG-100-AB-C.
IHS
Datasheet8 páginas3 anos atrás
Electro Sonic
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrições
Descrições de Mean Well XBG-100-AB-C fornecidas pelos seus distribuidores.
Led Driver, 2.78A, 56V, 100W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XBG-100-AB-C
POWER SUPPLY, AC-DC, LED, CONSTANT, 100W,27-56V, 875-2780MA, XBG-100 SERIES
LED DRIVER, 2.78A, 56V, 100W; Available until stocks are exhausted
LED Power Supplies 100W 27-56V 2100mA IP67 CP adj w/pot + 3 in 1 dimming Removable AC input cable
Switching power supply; LED; with dimming option; 100W; 27-56V; 2100mA; 90-305VAC; 127-431VDC; IP67
PLC Q Series Extension unit power supply + 8 I/O slots
LED Driver (CP) 100W 1750-2780mA Linear (27-56Vdc) 90-305Vac PFC Dimming IP67 Metal Enclosure Fixed Cable
AC/DC LED Driver, 100 W, 56 VDC, 2.1 A, Constant Current, Constant Voltage, 90 VAC to 305 VAC, XBG-100 Series
AC/DC LED Power Supply 100W Single 4-Pin
LED Driver 100W 2.78A 27 ... 56V IP67
SPS IP67 100W 27-54V/0,875-2,78A CP
100W CONSTANT POWER MODE LED DRI