Mean Well SKE15A-24
15W; I/P: 9-18VDC; O/P: 24V @625mA; D/D Module; DC/DC; Module Type
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Mean Well SKE15A-24.
IHS
Datasheet2 páginas3 anos atrás
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
TME
Telerex Europe
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-1.90%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Murata Power SolutionsOKI-T/3-W32P-C
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 0.7525V to 4.5V 3A 13.5W 5-Pin SMT T/R
Advanced EnergyLDO06C-005W05-VJ
Module DC-DC 1-OUT 0.59V to 5.1V 6A 30W 5-Pin
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 5A 16.5W Automotive 6-Pin Case C-75
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15.6W, Hybrid
Advanced EnergyLDO10C-005W05-VJ
Module DC-DC 1-OUT 0.59V to 5.1V 10A 50W 5-Pin
Recom PowerRW2-0505S/B
2W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP16 Mini 1kV reg ; V. In: 4.5-9; V. Out: 05; mA. Out: 400
Descrições
Descrições de Mean Well SKE15A-24 fornecidas pelos seus distribuidores.
15W Encapsulated DC-to-DC Converter 24 Volts @ 0.625 Amps 9-18VDC
SKE15 Series 15 W Single Output 24 V DC/DC Converter Power Supply
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid
SKE15A-24 MEAN WELL DC-DC 9~18V Input, 24V/0.625A output + More!
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 2:1, 15 W, 1 Output, Fixed, 24 V, 625 mA, Regulated, DIP
Module DC-DC 1-OUT 24V 0.625A 15W 4-Pin
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 9-18Vin 24Vout
DC/DC 15W 24V Regulated Enclosed
DC/DC-Conv 9-18V:+24V 625mA 15W
DC-DC CONVERTER, 24V 15W, 625MA, SKE15 SERIES
1 24V 18V 9V 50.8mm*50.8mm*11mm