Mean Well PA-120N-13C
AC/DC Power Supply, External Plug In, 1 Output, 99.36 W, 13.8 V, 7.2 A, 3 Pin DIN
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Mean Well PA-120N-13C.
IHS
Datasheet2 páginas3 anos atrás
Electro Sonic
Telerex Europe
Jameco
Component Distributors Inc.
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-12-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Mean WellPB-120P-13C
120W Single Output Power Supply or Battery Charger 13.8 Volts @ 7.2 Amps
Mean WellPA-120P-13C
Mean WellSCP-75-12
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 74.5 W, 13.8 VDC, 5.4 A