Cornell Dubilier ZA120SAMP1
22MM Buzzer 48-120VAC 65-75DB Pnl Mnt Medium Pulse Rohs Cul | Mallory Sonalert ZA120SAMP1
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Cornell Dubilier ZA120SAMP1.
Master Electronics
Datasheet1 páginas12 anos atrás
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Descrições
Descrições de Cornell Dubilier ZA120SAMP1 fornecidas pelos seus distribuidores.
Audio Indicator Piezo 48VAC 120VAC 40mA 65dBA 3400Hz to 4400Hz Panel Mount Quick Connect Bulk
Piezo Buzzers & Audio Indicators 22MM 48-120ACDC 65-75DB MP CUL ROH STK$
Transducer, Alarm, 75Dba, 120V, Panel; Transducer Function:Alarm; Supply Voltage Min:48V; Supply Voltage Max:120V; Tones:Medium Pulse; Sound Pressure Level (Spl):75Dba; Current Rating:40Ma; Resonant Frequency:3.3Khz Rohs Compliant: Yes |Mallory ZA120SAMP1