Littelfuse V20E385PL1T
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 620V, 10000A, disc 20mm, RoHS
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Littelfuse V20E385PL1T.
IHS
Datasheet11 páginas9 anos atrás
Datasheet11 páginas17 anos atrás
Sager Electronics
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2000-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Peças relacionadas
LittelfuseV20E385P
VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM / 620 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
LittelfuseTMOV20RP385E
TMOV® Series 505 VDC 385 V RMS 1025 V Clamp 6500 A 700 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseTMOV20RP385M
Varistors THERMALLY PROTECTED VARISTOR 20MM
PanasonicERZ-E14A511
Varistor;MOV;510V;10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A511
PanasonicERZ-E14A561
Varistor;MOV;560V;10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A561
B722 Series 505 V 385 Vrms 1025 V Clamp 10 kA 450 pF AdvanceD Leaded Varistor
Descrições
Descrições de Littelfuse V20E385PL1T fornecidas pelos seus distribuidores.
Littelfuse SCT
HIGH SURGE CURRENT, RADIAL LEAD VARISTOR Varistor, 505V, 300J, Through Hole Mount
Radial Varistor 20Mm Rohs/Lead Free/ T&r |Littelfuse V20E385PL1T
1025V 700pF@1kHz 300J 505V 385V 558V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
Var MOV 385VAC/505VDC 10000A 682V Radial T/R