Littelfuse SRP1-CBAZH-050NW-N
Solid State Relay, 50A/90 - 280Vac/Panel Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SRP1-CBAZH-050NW-N
Tendência de 3 meses:
-4.90%
Cadeia de suprimentos
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2024-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrições
Descrições de Littelfuse SRP1-CBAZH-050NW-N fornecidas pelos seus distribuidores.
SRP1-CB Series 280 VAC 50 A SPST-NO (1 Form A) Zero Cross Solid-State Relay
SSR Panel, 1x50A/600VAC ZC, AC in, IP00