Littelfuse LA055URD32TTI1600
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1600A, 550VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Littelfuse LA055URD32TTI1600.
IHS
Datasheet5 páginas13 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-09-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Fuse Square Body 1800A 700V 2-Pin Lug Stud Mount Carton
Fuse Square Body 2000A 700V 2-Pin Flat Stud Mount
Eaton Bussmann High Speed Square Body 1800A 600V 3/80 aR INDICATOR FUSE - 170M6020
Electric Fuse, Very Fast Blow, 2000A, 600VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1800A, 650VAC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseKLLU2000X
UL Class Fuse, L Class, KLLU Series, Time-Delay, 2000A, 600V AC, Non-Indicating
Descrições
Descrições de Littelfuse LA055URD32TTI1600 fornecidas pelos seus distribuidores.
Semi Conductor Fuse 550Vac 1600A/Box |Littelfuse LA055URD32TTI1600
FUSE - SEMI 550V N. AM SQR BDY