Laird MGV1205220M-10
Molded Power Inductor Wirewound 22uH 20% 100KHz Iron Powdered T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Laird MGV1205220M-10.
Sager Electronics
Datasheet11 páginas6 anos atrás
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Descrições
Descrições de Laird MGV1205220M-10 fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, SMD, 5350
RoHS Compliant Molded Active Tape & Reel (TR) fixed air core inductor -55C~125C 100kHz 58mOhm Max 22muH
High Current Molded SMT Power Inductor
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSMOLDING POWER INDUCTOR
FIXED IND 22UH 6.5A 58 MOHM SMD
Power Inductors - SMD 22 UH 20%