Laird MGV0625R82M-10
Surface Mount Power Inductor, MGV Series, 820 nH, 20%, Shielded, 0.0118 ohm, 10 A
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Laird MGV0625R82M-10.
Tendência de 3 meses:
-11.69%
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-06
Peças relacionadas
Ind Power Shielded Wirewound 0.82uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 13A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820nH 20% 100KHz Iron 13A 8mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 750nH 20% 100KHz Metal 11.3A 9.35mOhm DCR Blister T/R
General Purpose Inductor, 0.8uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2221
Ind High Current Shielded Wirewound 820nH 20% 200KHz 13A T/R
Descrições
Descrições de Laird MGV0625R82M-10 fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.82uH, 20%, 1 Element, SMD, 2826
Ind Power Shielded 820nH 20% 100KHz 10A T/R
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 820NH 10A 11.8MOHM SMD
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, LRATED
100KHz 17A 10A 820nH 11.8m¦¸ ¡À20% , 7.3mm*6.7mm*2.8mm
INDUCTOR, SHLD, 0.82UH, 10A, 20%
MGV Nonstandard 0.287Lx0.264W 7.30mmx6.70mm 820nH
Power Inductors - SMD 0.82uH +/-20%
PWRIND,SMT,SHLD,LRATED 7.3X6.7X2.5MM
INDUCTOR, 0.82UH, 10A, 20%, SHLD; Inductance: 820nH; RMS Current (Irms): 10A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 17A; Product Range: MGV Series; Power Inductor Case: 7.3mm x 6.7mm x 2.5mm; DC Resistanc