Laird MGV06254R7M-10
Surface Mount Power Inductor, Mgv Series, 4.7 H, 20%, Shielded, 0.063 Ohm, 4.5 A
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Laird MGV06254R7M-10.
Tendência de 3 meses:
-0.65%
SímboloPegada
3DBaixar
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Powdered Iron 4.6A 0.053Ohm DCR 2020 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH ±20% 100kHz 15 Q-Factor Carbonyl Powder 4.6A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A 0.0348Ohm DCR 2424 T/R
Murata Power SolutionsFDSD0630-H-4R7M=P3
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 4.7A 0.04Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 5.5A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 5.6A 39.4mOhm DCR Blister T/R
Descrições
Descrições de Laird MGV06254R7M-10 fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, SMD, 2826
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 4.7UH 4.5A 63 MOHM SMD
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, LRATED
100KHz 10A 4.5A 4.7¦ÌH 63m¦¸ ¡À20% , 7.3mm*6.7mm*2.8mm
INDUCTOR, SHLD, 4.7UH, 4.5A, 20%
MGV Nonstandard 0.287Lx0.264W 7.30mmx6.70mm 4.7muH
Power Inductors - SMD 4.7uH +/-20%
PWRIND,SMT,SHLD,LRATED 7.3X6.7X2.5MM
INDUCTOR, 4.7UH, 4.5A, 20%, SHLD; Inductance: 4.7µH; RMS Current (Irms): 4.5A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 10A; Product Range: MGV Series; Power Inductor Case: 7.3mm x 6.7mm x 2.5mm; DC Resistan