Laird CM5022R201R-10
Common Mode Chokes Octal 200Ohm 100MHz 5A 0.02Ohm DCR SMD T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Laird CM5022R201R-10.
Sager Electronics
Datasheet1 páginas10 anos atrás
Datasheet66 páginas12 anos atrás
IHS
element14 APAC
Factory Futures
DigiKey
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+51.42%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Peças relacionadas
Ind Common Mode Choke Molded Wirewound 190 Ohm 100MHz 5A 2020 Embossed T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 5.5A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 6A 0.02Ohm DCR T/R
BL02 Series Ø 2.3 x 6.5 mm 6 A Radial Lead Through Hole Ferrite Bead Inductor
Ind Power Shielded Wirewound 470nH 20% 100KHz Carbonyl Powder 6A T/R
Wurth Elektronik744771008
POWER INDUCTOR, SMT, 1260, 8.2 UH, 6.25 A, .02 OHM, FIXED, WE-PD SERIES
Descrições
Descrições de Laird CM5022R201R-10 fornecidas pelos seus distribuidores.
Choke, Common Mode, 200 Ohm, 5 A, 12.57mm x 5.72mm x 9.53mm
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
30V 5A 8 200¦¸@ 100MHz 20m¦¸ , 12.57mm*6.73mm*10.31mm
CHOKE ARRAY COM MODE 200 OHM SMD
Cmchokebb,4Ck,5022,Sm,W Rohs Compliant: Yes
Data Line Filter, 8 Function(s), 5A
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 200R; Product Range:(Not Available); Impedance:200ohm; DC Current Max:5A; Case Dimensions:12.57mm x 5.72mm x 9.53mm; DC Resistance Max:0.2ohm; Filter Case:5022; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:200ohm; Inductor Case Style:5022; No. of Pins:16