Laird CM4732V301R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 300ohms 100MHz 8A 3 Chokes, SMD
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Laird CM4732V301R-10.
Laird
Datasheet1 páginas10 anos atrás
IHS
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-25.25%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 10A 0.012Ohm DCR 4339 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz Metal 10A 0.011Ohm DCR 5150 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 9.1A 0.0099Ohm DCR 2726 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6uH 20% 100KHz Iron 9.5A 0.01Ohm DCR T/R
Ind High Current Wirewound 22uH 10% 1KHz Iron 9.7A Box
Bourns2205-H-RC
INDUCTOR, TOROID,HIGH CURRENT, 22 UH,+/-15%, 0.010 OHM DCR MAX, HORIZONTAL
Descrições
Descrições de Laird CM4732V301R-10 fornecidas pelos seus distribuidores.
Choke, Common Mode, 300 Ohm, 8 A, 11.94mm x 8.13mm x 9.45mm
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
30V 8A 6 300¦¸@ 100MHz 10m¦¸ 4732 , 11.94mm*8mm*14.48mm
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 300R; Product Range:(Not Available); Impedance:300ohm; Rated Current:8A; Case Dimensions:11.94mm x 8.13mm x 14.48mm; DC Current Max:8A; DC Resistance Max:0.01ohm; Filter Case:4732; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:300ohm; Inductor Case Style:4732
Ferrite Chip, 6 Function(s), 75V, 8A