KYOCERA AVX SR301E474MAA
Capacitor, Ceramic; 470000pF; Multilayer; Radial; 100WVDC; +/-20%; Z5U; 0.15In.T; 0.3In.
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para KYOCERA AVX SR301E474MAA.
IHS
Datasheet8 páginas19 anos atrás
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date1999-09-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
KYOCERA AVXSR305E474MAATR1
Capacitor,ceramic,470000Pf,50Vdc,20-% Tol,20+% Tol,z5U-Tc Code,-56,22%-Tc Rohs Compliant: No
Yageo GroupC340C474M1U5TA
Cap Ceramic 0.47uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85C Bulk