KYOCERA AVX SA101E223MAR
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, Z5U, -56/+22% TC, 0.022uF, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para KYOCERA AVX SA101E223MAR.
IHS
Datasheet4 páginas4 anos atrás
Newark
Cadeia de suprimentos
Country of OriginEl Salvador, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.40
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-09-01
LTD Date2025-01-01
Peças relacionadas
Yageo GroupC322C223M1U5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 100V 0.022Uf Z5U 20% Ls=5.08Mm