Kycon SMPX-52LCC-N
IC & Component Sockets 52P SMT SOCKET NON POLARIZED
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Kycon SMPX-52LCC-N.
IHS
Datasheet1 páginas9 anos atrás
Sager Electronics
Mouser
Cadeia de suprimentos
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2009-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity822516-4
Conn PLCC Socket SKT 52 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube
IC Socket, PLCC52, 52 Contact(s), 1.27mm Term Pitch, Surface Mount
CONN, IC SOCKET, PLCC, 52, 940 SERIES, SMT, 0.05" PIN SPCNG, PHOSPHOR BRONZE
1.27MM PITCH FEMALE PLCC SOCKET, 52 WAY SMT, TIN OVER NICKEL PLATED CONTACTS
TE Connectivity3-822516-4
Conn PLCC Socket SKT 52 POS 1.27mm Solder ST SMD T/R