KOA Speer RK73H1JTTD24R0F
Res Thick Film 0603 24 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para KOA Speer RK73H1JTTD24R0F.
IHS
Datasheet2 páginas2 anos atrás
Upverter
element14 APAC
Farnell
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-0.14%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
EE Concierge
SímboloPegada
SnapEDA
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupAC0603FR-0724RL
Res Thick Film 0603 24 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603FR-0722R1L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 22.1Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0603FR-1322RL
Res Thick Film 0603 22 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0603 25.5 Ohm 1% 1/10W _100ppm/_C SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 23.2ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 22.6ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descrições
Descrições de KOA Speer RK73H1JTTD24R0F fornecidas pelos seus distribuidores.
RK73H 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 24Ohms 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 24ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res, 24R, 1%, 0.125W, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1JTTD24R0F.
Thick Film Resistors - SMD 24 OHM 1%
Resistor,Thick Film Type,Chip,1608
RS APAC
SMD Resistor Resistance technical notation: 24R Temperature range: -55 ... +125 °C Housing type: 0603 Resistor type: Thick Film Power Rating: 100 mW Rated voltage: 50 V Resistance: 24 Ohm
RES, 24R, 1%, 0.1W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 24ohm; Product Range: RK73H Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 100mW; Resistance Toleran