Yageo Group Z1210C202BPWZT
FERRITE BEAD, 2KOHM, 1.2A, 1210; Available until stocks are exhausted Alternative available
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Yageo Group Z1210C202BPWZT.
IHS
Datasheet32 páginas18 anos atrás
Electro Sonic
Newark
TME
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-100%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Yageo Group Z1210C202BPWZT fornecidas pelos seus distribuidores.
Ferrite Bead, 1210 [3225 Metric], 2 kOhm, 1.2 A, 130 Milliohm, ± 30%
Ferrite Chip Bead 2000Ohm 100MHz 2-Pin 1210 T/R
Avnet Japan
FERRITE BEAD, 1210, 2 KOHM, 1.2A; Ferrite Bead Case / Package:1210 [3225 Metric]; Impedance:2kohm; DC Current Rating:1.2A; Product Range:Z-PWZ Series; DC Resistance Max:130mohm; Impedance Tolerance:± 30%; Product Length:3.2mm RoHS Compliant: Yes