Knowles LRW0805WJR22GG001E
WireWound Inductors, 0805, 220nH±5%, 400mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Knowles LRW0805WJR22GG001E.
IHS
Datasheet1 páginashá 1 anos
RFMW
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Knowles LRW0805WJR22GG001E fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
FIXED IND 220NH 400MA 1 OHM SMD
INDUCTOR RF WW, 220NH, 5%, 0805; Inductance: 220nH; Product Range: -; DC Current Rating: 400mA; High Frequency Inductor Case: 0805 [2012 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 1ohm; Inductance Tolerance: