Knowles LRW0603WGR12GG001E
General Purpose Inductor, 0.12uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Knowles LRW0603WGR12GG001E.
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Knowles LRW0603WGR12GG001E fornecidas pelos seus distribuidores.
FIXED IND 120NH 300MA 650MOHM SM
Wirewound Inductors, 0603, 120Nh±2%, 300Ma, Ni/Au (Rohs), No Mark, 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology LRW0603WGR12GG001E
RF WWI, 0603, 120nH,±2%