Knowles LRC0603CS1N8GV001T
Ceramic Inductor, 0603, 1.8nH±0.3nH, 300mA, Ni/Sn (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Knowles LRC0603CS1N8GV001T.
IHS
Datasheet1 páginashá 1 anos
Farnell
Tendência de 3 meses:
-0.47%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Knowles LRC0603CS1N8GV001T fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.0018uH, 16.6667%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 1.8NH 300MA 150MOHM SM
FIXED IND 1.8NH 300MA 150 MOHM
INDUCTOR RF, 1.8NH, +/-0.3NH, 0603; Inductance: 1.8nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 0.1ohm; Inductance Tole