Knowles LRC0603CJ22NGV001T
Ceramic Inductor, 0603, 22nH±5%, 300mA, Ni/Sn (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Knowles LRC0603CJ22NGV001T.
RFMW
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.05%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Knowles LRC0603CJ22NGV001T fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 22NH 300MA 650MOHM SMD
Inductor Rf, 22Nh, 5%, 2.1Ghz, Smd, Full Reel; Inductance:22Nh; Dc Resistance Max:0.55Ohm; Self Resonant Frequency:2.1Ghz; Dc Current Rating:300Ma; Inductor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Product Range:L-14C Series Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology LRC0603CJ22NGV001T