Knowles LRC0201BS3N9GV001T
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 7.6923%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Knowles LRC0201BS3N9GV001T.
RFMW
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-52.49%
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descrições
Descrições de Knowles LRC0201BS3N9GV001T fornecidas pelos seus distribuidores.
Ceramic Inductor, 0201, 3.9Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0201BS3N9GV001T
FIXED IND 3.9NH 300MA 450MOHM SM
FIXED IND 3.9NH 300MA 450 MOHM
INDUCTOR RF, 3.9NH, +/-0.3NH, 0201; Inductance: 3.9nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 0.45ohm; Inductance Tol