Knowles LRC0201BJ39NGV001T
Ceramic Inductor, 0201, 39nH±5%, 200mA, Ni/Sn (RoHS), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Knowles LRC0201BJ39NGV001T.
IHS
Datasheet1 páginashá 1 anos
Farnell
RFMW
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-26.63%
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descrições
Descrições de Knowles LRC0201BJ39NGV001T fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
FIXED IND 39NH 200MA 2.5 OHM SMD
INDUCTOR RF, 39NH, 5%, 0201; Inductance: 39nH; Product Range: -; DC Current Rating: 200mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 2.5ohm; Inductance Tolerance: ±