Knowles EMCP500G101M1GV001T
EMI Filters, 0603, NP0/C0G, 50.0V, 100.000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Knowles EMCP500G101M1GV001T.
Tendência de 3 meses:
-62.58%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Knowles EMCP500G101M1GV001T fornecidas pelos seus distribuidores.
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V
CAP PASSTHRU 100PF 20% 50V 0603
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0603
CERAMIC CAPACITOR 100PF 50V, C0G, 20%, 0603; Capacitance:100pF; Voltage(DC):50V; Capacitor Case / Package:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 20%; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Product Range:X2Y Series; Qualification:-RoHS Compliant: Yes