JAE Electronics WR-120P-HF-HD-A1E
Conn, Rect, Board to Board, Pcb Plug, 120 Cont, SMT, Wr Series, 0.5MM Pin-spng, Right
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para JAE Electronics WR-120P-HF-HD-A1E.
IHS
Datasheet0 páginashá 0 anos
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Peças relacionadas
Mezzanine Connector, Ground Plane, Receptacle, 0.5 mm, 2 Rows, 120 Contacts, Surface Mount
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Q Strip High-Speed Ground Plane Terminal Strip
Slimstack Board-To-Board Connector 0.635Mm Pitch Rohs Compliant: Yes |Molex 52885-1274
Molex 53647-1274 Board To Board & Mezzanine Connectors .635 Header Surface Mnt 120 Circuit,
Board To Board & Mezzanine Connectors .635 Receptacle Surface Mnt120 Ckt
Descrições
Descrições de JAE Electronics WR-120P-HF-HD-A1E fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn Board to Board PL 120 POS 0.5mm Solder RA Side Entry SMD
Board to Board & Mezzanine Connectors .5mm 120P PIN RIGHT ANGLE
Board Connector, 120 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, 0.02 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Black Insulator
0.5mm 2 120P Horizontal attachment SMD,P=0.5mm,Surface Mount锛孯ight Angle Board-to-Board and Backplane Connector ROHS