ITT / Cannon DDMA50PK127
Conn D-Subminiature PIN 50 POS 1.4mm Crimp Cable Mount 50 Terminal 1 Port
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para ITT / Cannon DDMA50PK127.
Newark
Datasheet1 páginas9 anos atrás
Datasheet19 páginas11 anos atrás
Tendência de 3 meses:
-100%
Peças relacionadas
TE Connectivity / AMPM24308/4-5F
Conn D-Sub PIN 50 POS Crimp ST Panel Mount 50 Terminal 1 Port
TE ConnectivityM24308/4-10F
Connector D-Subminiature Plug 50 Position 5 Shell Size 2.77mm Crimp Straight Cable Mount
TE Connectivity1658641-3
D Sub Connector Housing, 50 Ways, D Sub, DD, AMPLIMITE HDP-20, Plug, Metal Body
AmphenolL717SDD50P
D Sub Connector, DB50, 50 Contacts, Plug, Solder, DD, 17SD Series, Metal Body
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Male, Solder Terminal, Hole 0.12
ITT / CannonDDMA-50P-K87-F0
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Receptacle
Descrições
Descrições de ITT / Cannon DDMA50PK127 fornecidas pelos seus distribuidores.
D-SUB CONNECTOR, PLUG, 50POS; No. of Contacts: 50Contacts; Gender: Plug; Contact Termination Type: Crimp; D Sub Shell Size: DD; Product Range: DDMA Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Connector Mounting: Cable Mount; D Sub Connector Type: Standard
D-Sub Connector, Plug, 50Pos; Rango De Producto:Serie D*ma; Carcasa D Sub, Tamaño:Dd; Género:Macho; Núm. De Contactos:50; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Crimpado |Itt Cannon DDMA50PK127