ITT / Cannon DD-50P-K87
D Sub Connector, DB50, Standard, Plug, Original D, 50 Contacts, DD, Solder Cup
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para ITT / Cannon DD-50P-K87.
IHS
Datasheet1 páginas6 anos atrás
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-14.38%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1997-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
AmphenolL717SDD50P
D Sub Connector, DB50, 50 Contacts, Plug, Solder, DD, 17SD Series, Metal Body
HARTING Elektronik09670505654
D-Sub plug, 50 pole, standard, equipped, straight, solder pin, 09670505654
AmphenolL717DD50P
D Sub Connector, DB50, Standard, Plug, 17D, 50 Contacts, DD, Solder Cup
ITT / CannonDDMK50P
Connector D-SUB Plug 50 POS Panel Mount
ITT / CannonDD50P
Conn D-Subminiature PIN 50 POS Solder Pot ST Panel Mount 50 Terminal 1 Port
D Sub Connector, Standard, Plug, SD Series, 50 Contacts, DD, Solder Cup
Descrições
Descrições de ITT / Cannon DD-50P-K87 fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn D-Subminiature PIN 50 POS 1.4mm Solder Cup ST Panel Mount 50 Terminal 1 Port
CONNECTOR, D-SUB, RECTANGULAR, D, D, 50, PLUG, K87
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Male, 0.108 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .112-.124, Plug
Male Pins,Plug 3 50pin Steel,Tin-Nickel Plated 5A
CONN DSUB PLUG 50POS SLDER CUP