ITT / Cannon DBM-25S-A197
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Solder Pot ST 25 Terminal 1 Port
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para ITT / Cannon DBM-25S-A197.
IHS
Datasheet1 páginas6 anos atrás
JRH Electronics
Electro Sonic
Newark
Farnell
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
ITT / CannonDB-25S-A197
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Solder Cup ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDB-25S-A191-A197
Conn D-Subminiature F 25 POS 1.4mm Solder Cup ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
AmphenolL177SDB25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, SD, 25 Contacts, DB, Solder
ITT / CannonDB25S
Conn D-Sub SKT 25 POS 1.4mm Solder Pot Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
TE Connectivity205165-1
CONNECTOR HOUSING, D-SUB, FOR FEMALE CCOTACTS, 25 POSITION, AMPLIMITE109 SERIES
Descrições
Descrições de ITT / Cannon DBM-25S-A197 fornecidas pelos seus distribuidores.
CONNECTOR, D-SUB, RECTANGULAR, DM, B, 25, A197
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.108 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .112-.124, Plug
Female Sockets,Receptacle 2 25pin Steel,Tin-Nickel Plated 7.5A
D Sub Connector, Receptacle, 25 Position; Rango De Producto:Serie D*m; Carcasa D Sub, Tamaño:Db; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:25; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero |Itt Cannon DBM25SA197
D-SUB CONNECTOR, RCPT, 25POS; No. of Contacts: 25Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Solder; D Sub Shell Size: DB; Product Range: DBM Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Connector Mounting: Through Hole Mount; D Sub Connector Type: Standard