Infineon CY7C64225-28PVXC
CY7C64225 Series 12 Mbps USB to UART Bridge Controller - SSOP-28
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Infineon CY7C64225-28PVXC.
Newark
Datasheet21 páginas14 anos atrás
element14 APAC
Factory Futures
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+45.34%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.A.3
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2012-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
FlexipanelEXPANDIO-USB-SS
IC I/O EXPANDER USB 12B 20SSOP
Full Speed USB to parallel FIFO Interface USB 1.1/USB 2.0 5V T/R 24-Pin SSOP
MicrochipMCP2210T-I/SS
USB to SPI Protocol Converter with GPIO SPI Interface 5V Automotive 20-Pin SSOP T/R
Descrições
Descrições de Infineon CY7C64225-28PVXC fornecidas pelos seus distribuidores.
USB-to-UART 1-CH 64byte FIFO 3.3V/5V 28-Pin SSOP Tube
Tube e3/e4 2005 IT ALSO OPERATES AT 3.3V interface controller 3V~5.25V 1.85mm 27mA 480Mbps
INTERFACE BRIDGE, USB TO UART, SSOP-28; Bridge Type:USB to UART; Supply Voltage Min:3V; Supply Voltage Max:5.25V; IC Case / Package:SSOP; No. of Pins:28Pins; Operating Temperature Min:0°C; Operating Temperature Max:70°C RoHS Compliant: Yes