Idec HW1L-M4F10QD-G-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Idec HW1L-M4F10QD-G-24V.
Master Electronics
Datasheet62 páginas13 anos atrás
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Extended Lens Momentary Contact SPST -22.3 5000000Cycles 220V 440V , 45.7mm*29.4mm
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Descrições
Descrições de Idec HW1L-M4F10QD-G-24V fornecidas pelos seus distribuidores.
IDEC Corporation HW1L-M4F10QD-G-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Mush, Illum, LED, 1NO, Mom, Grn, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Mushroom (40mm) Round Green 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Grn, 40mm Mush, 24V