Idec HW1E-LV4F02QD-R-24V
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Idec HW1E-LV4F02QD-R-24V.
IHS
Datasheet62 páginas8 anos atrás
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Lectro Components
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-02-16
LTD Date2023-02-16
Peças relacionadas
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Maintained, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Descrições
Descrições de Idec HW1E-LV4F02QD-R-24V fornecidas pelos seus distribuidores.
SWITCH, E-STOP, 2NC, 5A 110VAC, TWIST RLS, RED 24V LED, 22MM MNT, UL CSA CE
22Mm Emergency-Stop Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1E-LV4F02QD-R-24V
PLTR Pushbutton, Red, 40mm Mush, 24V