Idec ALD29920N-A-120V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Obsolete
Preço e estoque
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29920N-A-120V0
12h
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Idec ALD29920N-A-120V.
IHS
Datasheet30 páginas14 anos atrás
Sager Electronics
Lectro Components
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2012-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Idec ALD29920N-A-120V fornecidas pelos seus distribuidores.
PUSHBUTTON, MOM, AMB, EXT, 120V DIRE FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, INCAND 2NO CONTACT BLOCKS
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount